Skip to main content

Polovica sezóny je za nami

Tak priatelia ani sme sa nenazdali a onedlho sa prehupneme do druhej polovice sezóny. Čo sme všetko od mája stihli?

Na skalách v Manínoch -

 


na dvoch základných kurzoch, jednom oboznamovacom a jednom IndiVindi kurze nám prešlo rukami 18 frekventantov. Nakoľko sme mali všetko skvelých ľudí a počasie nám viac menej prialo, kurzovalo sa nám spoločne výborne cool

 

Kurzy vo Vysokých Tatrách -

 

 

na dvoch základných kurzoch, jedenom zdokonaľovacom a dvoch IndiVindy kurzoch sme vyškolili 11 frekventantov. Ranné skoré vstávania a nástupy nám zabezpečili návraty z lezeckých túr väčšinou suchou nohou wink

 

 

Výstupy na Tatranské vrcholy -

 

na Gerlachovský štít sme vystúpili 10 krát, 5 krát na Lomnický štít, po jeden krát na Ľadový štít a Bradavicu. Počasie sme trafili vo väčšine prípadov výborné aj s dobrou viditeľnosťou. Spolu sme šťastlivo dostali na vrcholy 36 klientov

 

 

Tešíme sa na vás.

Dušan&Baška