Skip to main content

Prvý kurz na skalách v Manínoch

Zdravím vás priatelia.

Dnes prvý krát na prvom konciPrvý Manínsky kurz na skalách máme úspešne za sebou. V rámci pandemických opatrení sme prvý termín museli rozdeliť do dvoch skupín. Na prvom spoločne s "štyrmi statočnými" Martuškou, Jožkom, Peťom a Romanom sme sa postupne každý deň prekúsavali prednáškami, lezením, zakladaním, cvakaním, štandovaním, záchranou.... až po šiesty skúškový deň, kde všetci dokázali že sa u nás naučili všetko potrebné aby ich lezecké výlety končili vždy šťastnými návratmi. Keďže účastníkov bola iba polovička proti štandardnému obsadeniu, priebeh kurzu bol príjemný pre nás lektorov aj pre frekventantov, ktorí dokázali využiť na maximum  že sa im môžeme viac venovať. Priatelia účastníci nám ostáva popriať vám len šťastné návraty z vašich lezeckých výletov.
A čo tá druhá polovica účastníkov? Tak na tých sa tešíme, začíname už zajtra.

Dušan&Baškawink